دوشنبه , ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

آراستن مو در زمان کوتاه

اگر می خواهید در فرصت کوتاهی موهای خود را به شکل زیبایی در آورید این متن را حتما بخوانید

آراستن مو می تواند راه سرگرم کننده ای برای عوض کردن ظاهر هر روزتان باشد. یک آرایش سریع مو می تواند چهره تان را زیر و رو کند. همه این امکان را ندارند که هر روز یک آرایشگر حرفه ای موهایشان را بیاراید، بنابراین آرایش موی سریع و خانگی چاره ی کار شماست. در ادامه چند راهنمایی سریع و موثر برای آرایش مو را خواهید خواند.

شیوه های آسان آرایش مو

شیوه های آسان آرایش مو

۱. استفاده از سنجاق سر

اضافه کردن یک سنجاق زینتی به دم پریشان موها می تواند یک آرایش سریع مو حساب شود. اگر وقت کافی برای آراستن دم موهایتان ندارید، افزودن یک چیز تزئینی مثل سنجاق زینتی روش ساده ای برای زیباتر کردن ظاهرتان است. موهای پشت سرتان را پایین بریزید، دم موهایتان را بیفشانید، و زینت آلات را به یک سمت موهایتان بیفزایید.

۲. موهایتان را ببافید
بافت های متنوع می توانند مدل موهای خیلی خوبی باشند. از یک بافت حصیری رویایی گرفته تا بافت گوجه ای، بافت مو در تمام سال به روز و محبوب است. اگر عجله دارید، یک بافت شل از کنار، گزینه ی راحت و خوبی است.

۳. افزودن زینت آلات

تزئین با گل، روبان و یا تزئینات فلزی روش های شیکی هستند برای نو کردن آرایش موهایتان. به سر کردن یک هدبند روبان شکل روی پیشانی تان راه خوبی برای یک آرایش مو به سبک غیر متعارف دهه ی ۷۰ است. یک بند فلزی به همراه یک دم اسبی صاف و صیقلی نیز یک مد نوگرایانه ی عالی ست!

۴. فرق باز کنید

فرق باز کردن در جاهای غیر معمول می تواند ظاهرتان را تغییر دهد. اگر معمولا در موهایتان فرق کج باز می‌کنید حالا یک فرق صاف از وسط را امتحان کنید. اگر قصد دارید یک فرق موی جدید را امتحان کنید موها را با اسپری یا سرم حالت دهنده سرجایشان نگه دارید، گاهی اوقات مو تمایل به بازگشت به خوی قبلی اش را دارد.

۵. از هدبند استفاده کنید

جلوه های تزئینی نظیر هدبند برای آراستن سریع مو عالی اند. اگر کلکسیونی از هدبند درست کنید، گزینه های زیادی برای تطبیق با لباستان در موقعیت های مختلف خواهید داشت. یک تل پهن مشکی با دم موهای آشفته هم عالی ست، و یا هدبند پاپیونی روی موهایی با فر ملایم بسیار دلنشین می شود.

۶. چین دادن مو

چین دادن مو در ابتدا مد گذرایی به نظر می آمد، در حالی که دوباره در راهروهای فشن باب شده است! نکته ی اجرای این آرایش سریع مو این است که موها را نرم و صاف نگه دارید، نه وز و غیر قابل کنترل. مثلا چند شاخه ی جلویی مویتان را چین دهید و با یک دم اسبی به سمت پایین ببندینشان.

۷. حجم دادن به موها

حجم دادن به موها ایده ای عالی برای یک آرایش موی سریع است. اگر موهایتان را بالا جمع می کنید، فرق سرتان را پوش دهید تا شنیونی شبیه کندوی عسل درست کنید. اگر موهایتان را باز می گذارید، با کمک اسپری حجیم کننده یا اتوی موی فردهنده، به موهایتان موج های حجیم کننده بدهید.

امیدوارم این چند راهنمایی ساده برای آراستن مو مدل قدیمی موهایتان را ارتقا بدهد. افزودن زینت آلات و سایر جلوه های زینتی راه های آسانی اند، درحالی که حجم یا چین دادن موها گزینه های نو و بسیار خوبی خواهند بود. شما برای آراستن موهایتان چه راه‌هایی را امتحان کرده‌اید؟

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top