دوشنبه , ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

با عسل زیبا تر شوید

مواد طبیعی فوق‌العاده‌ی بسیاری در کابینت‌های شما وجود دارند که عاقلانه نیست در روند زیبایی بهاره‌تان از آن‌ها استفاده نکنید. عسل برای قرن‌ها به عنوان یک درمان زیبایی موضعی استفاده شده است. از کلئوپاترا و حمام‌های شیر و عسلش تا رومی‌های باستان و پاک کننده‌های صورت عسلی‌شان، خانم‌ها همیشه قدرت شگفت انگیر این ماده را به کار بسته‌اند از مزایای زیبایی آن استفاده کرده‌اند.

تاثیر عسل بر زیبایی

تاثیر عسل بر زیبایی

از آن جایی که امروزه بازگشت به طبیعت بسیار باب شده، تولیدی‌های بزرگ لوازم آرایش و محصولات مراقبت از پوست هم از این خط پیروی می‌کنند و تب عسل گرفته‌اند!

عسل آنقدر آرامش بخش است که حتی روی حساس‌ترین پوست‌ها هم می‌تواند استفاده شود و به نرمی و رطوبت آن‌ها کمک کند. حتی می‌توانید از آن برای نوزادتان استفاده کنید!

یکی از راه‌های محبوب استفاده از عسل این است که مثل کلئوپاترا عمل کنید و یک چهارم لیوان از آن را در زمان پر کردن وان به آب اضافه کنید. در خواهید یافت که به جای حس چسبناکی احساس فوق العاده و پر آرامشی خواهید داشت و پوستتان نرم و صاف خواهد شد.

همچنین می‌توانید با چند قاشق عسل به همراه کمی شیر ماسک مرطوب کننده‌ی صورت ساده ولی فوق العاده موثری درست کنید. فقط آن را روی صورتتان بمالید و روی مبل، یا بهتر از آن در حمام عسلتان، استراحت کنید و بگذارید ۲۰ دقیقه روی پوستتان بماند و کار خودش را بکند.

کسانی که پوست بسیار حساسی دارند پوستشان به خشکی تمایل دارد، از این ماسک استفاده کرده‌اند و اثر آن را تایید کرده‌اند! پس می بینید که عسل فقط برای صبحانه نیست!

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top