یکشنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۱

بهترین مدل مو برای روز ولنتاین

این مدل موهای رمانتیک برای روز ولنتاین طوری به نظر می آیند که انگار ساعت ها وقت صرف آماده شدن تان کرده اید، ولی در واقع تنها چند دقیقه وقت می گیرند. امتحانشان کنید و به شدت قشنگ و شیک خواهید شد.

وقتی برای روز ولنتاین حاضر می شوید، حتما به موهایتان هم برسید. ولی این زمان از سال انقدر هیجان انگیز است که همه ی دخترها می خواهند رویایی به نظر بیایند. خب، اگر به یک ایده ی نو نیاز دارید، ما چند مدل موی رمانتیک برای روز ولنتاین داریم که در زمان کوتاهی انجام می پذیرند.

بعلاوه، احساس عالی و اطمینان بخشی خواهید داشت. به ما اعتماد کنید! از فر رها تا آراستن نیمه ی بالا و باز بودن نیمه ی پایین و شنیون های ملایم، ایده های فوق العاده زیبایی وجود دارند که می توانید امتحان کنید.

مدل موی زیبا برای روز ولنتاین

مدل موی زیبا برای روز ولنتاین

فرهای شل رمانتیک

ما عاشق فر شلیم! چرا؟ چون آن ها زنانگی را تراوش می کنند و نمای شیک و طنازانه ای دارند. به همین خاطر است که انتخاب هوشمندانه ای برای روز ولنتاین هستند. به آسانی مسحور کننده و جذاب، فرهای فنری بسیار جالب توجه دارند و دلسردکننده نیستند، خصوصا زمانی که بافتی طبیعی و راحت داشته باشند.

موهایی که خوش طبعانه فر شده اند همیشه فروزنده و رمانتیک به چشم می آیند. پس امسال، یک فر شیک و زیبا را امتحان کنید! از یک اتوی موی بزرگ استفاده کنید، موهایتان را به بخش های نامنظم تقسیم کنید و فر شل درست کنید. اگر مدل موهای قدیمی را می پسندید، کمی فر موهایتان را با برس بگیرید و از براق کننده ی مو استفاده نمایید.

نصف بالا/نصف پایین

خب، می دانیم که پیدا کردن مدل موی مناسب برای روی ولنتاین می تواند چالش سختی باشد. ولی نباید مدل های شاق و زیادی پر جلا را انتخاب کنید. در عوض مدلی قشنگ انتخاب نمایید، بدون اینکه به نظر بیاد زیاد از حد تلاش کرده اید! یک نصف بالا/نصف پایین شیک و شیفته کننده می تواند مطمئنا یک انتخاب عالی باشد. علاوه بر این، اگر حس کلاسیکی هم به آن اضافه کنید خیره کنندگی آن قطعی ست.

نصف بالا/نصف پایین فصل به فصل با یک روند دائمی به روز می شود. شما می توانید کمی با مدل مویتان بازی کنید و شکل های مختلفی را آزمایش کنید. از مدل های غیرمتعارف و رمانتیک تا قدیمی و فریبنده، گزینه های رویایی زیادی هستند که می توانید از میانشان انتخاب کنید.

می توانید به نصف بالا/نصف پایین، بافت، پیچ وتاب و یا تزئیناتی که تا کنون دیده نشده اند اضافه کنید. یا موها را در قسمت تاج سر پوش بدهید و موهای پشت سر را تاب بدهید یا سنجاق بزنید. در قدم آخر یک اسپری مو روی آن اسپری کنید.

شنیون های ملایم

در مورد شنیون ها بهتر است ساده، ولی با فنون آرایشی که ظاهرتان را فورا دگرگون و خیره کننده می‌کنند عمل کنید. وقتی یک روز با موهای بدحالت را پشت سر می گذارید یا حتی عجله دارید، شنیون ها می توانند نجات دهنده باشند. درست کردن یک شنیون ملایم برای روز ولنتاین چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد. همچنین می توانید دم موهایتان را آشفته درست کنید که ظاهر کلی تان را شیک می کند.

خب، چه کسی می گوید که یک مدل زیبا و رمانتیک نمی تواند جذابیت هم داشته باشد؟ این شنیون ها کاملا عکس این را ثابت می کنند. بله، یک مدل موی ساده هم می تواند حیرت انگیز باشد. آرایش تمام عیار مو را فراموش کنید و در عوض یک شینون راحت را انتخاب نمایید.

با یک دم اسبی شروع کنید و دور خودش بپیچانیدش. ته مو را با چند سنجاق داخل دم اسبی قرار دهید. چند رشته ی مو را رها ول کنید تا به صورتتان شکل بدهند. اوه، و البته برای یک ظاهر به شدت جذاب و تکان دهنده می توانید شنیون بافته شده را امتحان کنید.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top