یکشنبه , ۶ آذر ۱۴۰۱

حفظ زیبایی مو در هنگام ورزش

برای حفظ شادابی و زیبایی موهایتان در باشگاه و در هنگام ورزش به این نکات توجه نمایید

حفظ زیبایی مو در هنگام ورزش

حفظ زیبایی مو در هنگام ورزشی

باشگاه رفتن یا هر نوع ورزشی برای حفظ یک روند سالم در زندگی ضروری است. ورزش در باشگاه برای وزن کم کردن، اضافه کردن ماهیچه، حفظ وزن فعلی یا فقط داشتن حس خوب بسیار مفید است. ولی بعضی خانم‌ها از هر نوع ورزشی دوری می‌کنند چون نمی‌خواهند موهایشان آشفته شود. اگرچه این بهانه‌ی ناچیزی است ولی در عین حال واقعیت دارد. دیگر دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. با به کار گرفتن راهنمایی‌های زیر می‌توانید حتی پس از یک ورزش سخت هم موهایی شاداب و رویایی داشته باشید.

 

بهترین کار این است که هنگام ورزش موهایتان را از پشت مدل دم اسبی یا گوجه‌ی شل ببندید. استفاده از یک کش یا گیره موی شل کمک می‌کند که موها را از صورتتان دور نگه دارید و در عین حال چین و شکن ناخواسته‌ای در آن‌ها ایجاد نکنید.

اگر موهای چتری دارید می‌دانید که ورزش باعث می شود که عرق کنید و به موهایتان به پیشانیتان بچسبند. برای کم کردن احتمال این اتفاق با سنجاقی آن‌ها را بالا بزنید. مزیت دیگر این روش این است که وقتی چتری‌ها را دوباره باز کنید خواهید دید که پر و حجیم مانده‌اند.

ضروری است که یک اسپری حجم دهنده‌ی انعطاف پذیر در کیف باشگاهتان داشته باشید. اگر موهایتان تخت شده‌اند یا عمقشان را در طول ورزش از دست داده‌اند به راحتی در حالی که سرتان را رو به پایین گرفته‌اید موهایتان را اسپری کنید. فورا موهای حجیم و ظاهری زیبا خواهید داشت.

شامپوی خشک بهترین دوست شما در باشگاه خواهد بود. عرق کردن پس از یک ورزش سخت اجتناب ناپذیر است. و عرق‌ها مستقیم وارد موها می‌شوند. چربی، عرق، باکتری و آلودگی‌های دیگر نه تنها موهایتان را آلوده می‌کنند بلکه ظاهرش را هم به هم می‌زنند. با استفاده از شامپوی خشک بدون آب از شر چربی، عرق، باکتری و آلودگی‌ها خلاص می‌شوید. این بهترین راه حل برای آراستن موها در باشگاه است.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top