دوشنبه , ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

درمان گونه‌های سرخ در زمستان

سال‌های سال است که گونه‌های سرخ به رنگ رز، به سلامتی ربط داده می‌شود. با اینحال هنگامی که زمستان فرا می‌رسد و گونه‌های شما به قرمزی می‌زنند، خیلی زود پی می‌برید که آنچنان که فکر می‌کردید هم عالی نیستند!

درمان گونه‌های سرخ در زمستان

اگر گونه‌های سرخ زمستانی‌تان، خیلی ذهن شما را درگیر خودش کرده و از آن خوشتان نمی‌آید، کارهایی هست که می‌توانید برای برطرف کردن آن انجام دهید.

سر کردن با گونه‌ی قرمز

قطعا گونه‌های سرخ در زمستان می‌تواند علامت آکنه روزاسه، باشد. روزاسه، شرایط پوستی است که به دلایل مختلفی بصورت ناگهانی پدیدار می‌شود. باد و شرایط آب و هوایی خشن، تنها یکی از آن دلایل است. این شرایط باعث خواهند شد تا جریان خون در رگ‌های تشدید شوند، که همین هم باعث خواهد شد گونه‌های ما سرخ رنگ شوند.

اگر می‌خواهید بصورت طبیعی این ظاهر را بهبود بخشید، می‌توانید از بسته‌های یخ استفاده کنید. این کار باعث خواهد شد تا فشار خون در گونه‌هایتان کاهش پیدا کرده و به رنگ طبیعی‌اش بازگردد.

راهکار خیلی کاربردی‌تر دیگر این است که از یک پرایمر سبز استفاده کنید! می‌توانید چنین چیزی را در اکثر فروشگاه‌های لوازم آرایش بیابید. این پرایمرها می‌توانند با موفقیت گونه‌های سرخ را پنهان کنند، شما می‌توانید آنها را بعنوان پایه‌ی آرایشتان استفاده کنید.

پرایمر، قرمزی را برطرف می‌کند، سپس آرایش شما کمک خواهد کرد تا چهره‌ای صاف و بی عیب بسازید. همچنین یک رژ گونه‌ی هلویی هم پس از استفاده از پرایمر سبز به پنهان کردن قرمزی گونه‌هایتان کمک خواهد کرد.

اگر گونه‌های سرختان، خیلی شما را نگران کرده‌اند، پس بهتر است سری به یک پزشک بزنید. آنها می‌توانند به شما آرامش داده و شما را راهنمایی کنند که چه کارهایی می‌توانید انجام دهید. برای طرز برخورد صحیح با پوستتان، باید از آن مراقبت‌های ویژه‌ای نمایید. مراقبت‌های شما کمک خواهد کرد تا از اتفاق‌های ناگهانی که ظاهر شما را بهم بریزند پیشگیری شود.

این‌ها بهترین نکاتی بودند که می‌توانید برای مبارزه با گونه‌های قرمز زمستانی آنها را اجرا نمایید. ممکن است این راه‌ها نا امید کننده بنظر برسند، اما خبر خوب این است که واقعا می‌توانند این ظاهر نا زیبا را برطرف کنند!

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top