پنج شنبه , ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

راه های ساده برای پنهان کردن غبغب

آشکار گذاشتن یا سعی در پنهان کردن غبغب به کمک ترفندهای آرایشی هیچ وقت آسان نیست. داشتن غبغب به تنهایی چیزی نیست که کسی از داشتنش راضی باشد، ولی آیا می‌دانستید راه‌هایی برای پنهان کردن یا کم‌تر پیدا بودنش به کمک ترفندهای آرایشی وجود دارد؟ امتحانشان کنید، و به ما بگویید که چقدر برایتان موثر بودند.

راه های پنهان کردن غبغب

راه های پنهان کردن غبغب

توجه مستقیم به گونه‌ها و چشم‌ها

داشتن غبغب هیچ معنای خاصی ندارد ولی جلب توجه به گونه‌ها و چشم‌ها یکی از بهترین ترفندهای آرایشی موثر برای غبغب است. چشم‌ها و گونه‌هایتان را آرایش کنید، رنگ‌های متنوعی را بیازمایید و خواهید دید که به سرعت غبغبتان کاملا محو خواهد شد. جسورانه از رنگ‌ها و کمی زرق و برق استفاده کنید.

روی خط فکتان تاکید کنید

وقتی غبغب دارید تاکید روی خط فک صادقانه این تصویر را ایجاد می کند که شما چانه‌ای باریک و بلند دارید. تنها کمی برونزه کننده و پودر می‌تواند معجزه کند!

روی لب‌هایتان تمرکز کنید

استفاده از یک رنگ جیغ یا برق لب درخشان برای لب‌ها راه بسیار خوبی برای جذب نگاه‌ها به لب‌هایتان و برجسته کردن آن‌هاست. یکبار مقدار زیادی رنگ و کمی برق را روی لب‌هایتان امتحان کنید و ببینید چه نتیجه‌ای می‌گیرید. این کار واقعا توجه را به لب‌ها جذب خواهد کرد.

خط گردنتان را نمایش دهید

نمایاندن خط گردن یکی از بهترین راه‌های خلاص شدن از دست غبغب است. روی ترقوه، گلو و حتی سینه‌تان تمرکز کنید. نمایاندن خط گردن راه بسیار خوبی برای برداشتن نگاه‌ها از غبغبتان است. پس کمی خط گردنتان را براق و درخشان کنید، همچنین پیراهن یقه باز راه خوبی برای نمایش گردن و گلویتان است.

سایه روشن

ایجاد سایه روشن با رژ گونه و برنزه کننده می‌تواند واقعا غبغبتان را ناپدید کند. سعی کنید با سایه روشن رنگی کمی تیره‌تر از پوست خودتان بیابید و رو به بالا آرایش کنید، تا نگاه‌ها به بالای صورتتان معطوف شوند. فقط یادتان باشد رنگ‌ها را به خوبی ترکیب کنید.

کمی از برنزه کننده استفاده کنید

استفاده از کمی رنگ برنزه، مسلما مات، در اطراف خط گردنتان می‌تواند آن را خیلی به چشم بیاورد. استفاده‌ی درست از آن طوری که ظاهری خوشایند ایجاد کند می تواند غبغبتان را کاملا ناپدید کند. برنزه‌ی مات بهترین راه است که بدون برق و درخشش توجهی را به چانه‌تان جذب نمی‌کند.

خط گردنتان را خالی از مو نگه دارید

در آخر اگر می‌خواهید مطمئن شوید که غبغبتان در مرکز توجه قرار ندارد مطمئن شوید که گردنتان را از مو خالی نگه داشته‌اید. موهایتان را دم اسبی، گوجه‌ای یا پیچ فرانسوی ببندید. این راه خوبی برای شیک کردن تیپتان و همچنین ناپدید کردن غبغب است.

پنهان کردن غبغب کار واقعا سختی‌ست ولی این ترفندهای آرایشی کار را برای ایجاد یک ظاهری زیبا آسان کرده‌اند. تنها کمی سایه روشن، کمی رنگ برنزه و نمایاندن خط گردنتان می‌تواند فرق زیادی ایجاد کند. پس دخترا! اگر شما هم ترفند آرایشی دیگری می‌دانید بگویید!

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top