یکشنبه , ۳ مهر ۱۴۰۱

رمز داشتن پوست صاف بدن

در کنار تمام روتین‌های زیبایی، مراقبت از بدنتان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در ادامه ی این راهنما می‌توانید چند ترفند کوتاه و کاربردی برای مراقبت از بدنتان بخوانید.

چه طور پوست بدن خوب داشته باشیم

چه طور پوست بدن خوب داشته باشیم

ترفندهای مراقبت از بدن

. شما معمولا از پوست صورتتان لایه برداری می‌کنید، اما در مورد پوست بدنتان چطور؟ اگر میخواهید پوست بدنتان نیز نرم و صاف بماند، ۲ تا ۳ بار در هفته از لایه بردار استفاده نمایید تا پوست های مرده ی بدنتان از بین بروند.

. توجه داشته باشید که داشتن یک رژیم غذایی متعادل هم، مانند مصرف آب کافی در طول روز چیزی است که به آن نیاز دارید تا علاوه بر تناسب وزن، بدن زیبایی نیز پیدا کنید.

. بدن شما به مقدار مشخصی خواب احتیاج دارد، چرا که در طول خواب است که بدن شما مجددا انرژی گرفته و دوباره جوان می‌شود. برای داشتن چشمانی درخشان و رنگ و رویی سالم، باید هر شب ۷ تا ۸ ساعت بخوابید.

. وقت گزاشتن برای حمام رفتن کمک خواهد کرد تا علاوه آسودگی اعصابتان، بدن شما نیز به خوبی استراحت کند و انرژی بگیرد. در‌واقع حمامی با روغن و نمک حمام معطر، بسیار برای شما مفید است.

. فراموش نکنید که هر روز پوستتان را مرطوب کنید. مرطوب نگاه داشتن پوست از خشک شدن و چین و چروک افتادن آن جلوگیری می‌کند. اگر پوستتان خیلی خشک است، بجای لوسیون می‌توانید از کره ی بدن استفاده نمایید.

. باشگاه رفتن و پیگیری یک برنامه ی تمیرینی به تنهایی کافی نیست، سعی کنید هر روز در برخی از تمرینات تنفسی عمیق، افراط کنید! این کار باعث می‌شود سیستم ایمنی بدنتان و همچنین تنفستان قوی شود.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top