سه شنبه , ۱ فروردین ۱۴۰۲

روش های پوشاندن موهای سفید

روش های پوشاندن موهای سفید

روش های پوشاندن موهای سفید

اگر شما از موهای سفیدتان خوشتان نمی آید، روش هایی برای پوشاندن آن ها وجود دارد:

دستورالعمل

۱. موهایتان را با رنگ مو رنگ کنید. محصولی را انتخاب کنید که توسط آن تمام موهای سرتان را رنگ کنید. پس از شش هفته یا هر زمانی که احساس کردید ریشه ی موهای سفید در حال پدیدار شدن هستند این کار را تکرار کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب رنگ موی تیره تر یا روشن‌تری در موهایتان هایلایت ایجاد کنید. با این روش، موهای سفید شما مخلوط شده و مدت زمان بیشتری تا رنگ‌آمیزی بعدی مهلت خواهید داشت.

۲. می‌توانید کلاه بگزارید! مدلی را انتخاب کنید که روی سرتان بنشیند و موهای سفیدتان را بپوشاند. ممکن است شما تمایلی به رنگ کردن موهایتان نداشته باشید، بعنوان مثال اگر در ناحیه ی گیج گاهتان موهای سفید دارید، برای مهمانی های خاص، می‌توانید کلاهی مانند یک کلاه بافتنی انتخاب کنید. اگر شما مرد هستید و در فرق سرتان موهای سفید دارید، می‌توانید از عرقچین یا کلاه‌هایی به آن سبک یا حتی از انواع کلاه کپ در رنگ بندی و استایل های مختلف استفاده کنید.

۳.از دستمال سر استفاده کنید. یک دستمال سر رنگی را به موهایتان گره بزنید یا اینکه موهای خود را در آن بپیچید تا کاملاً روی سرتان را بپوشاند. انتهای دستمال سر را نیز می‌توانید پشت سرتان به موازات گوش‌ها گره بزنید. با این کار به صورت تأثیر گزاری موهای سفیدتان پوشیده می شود.

۴. می‌توانید بدون اینکه موهایتان را کامل رنگ کنید، با استفاده از محصولات خاصی که مخصوص پوشش موهای سفید طراحی شده‌اند و حاوی برسی مشابه برس ریمل هستند، تنها موهای سفید خود را رنگ کنید. این محصولات تأثیر مشابهی مانند تأثیر ریمل بر روی مژه ها خواهد داشت. همچنین می‌توانید به موهای سفیدتان ریمل هم بمالید! اما حواستان باشد که از ریمل های قدیمی استفاده نکنید تا ریمل روی موهایتان گوله نشود.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top