سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

سوالاتی که عروس خانم ها باید از آرایشگر خود بپرسند

دریافت بهترین خدمات زیبایی برای عروسیتان برای همه‌ی عروس‌ها به شدت اهمیت دارد. داشتن مو و آرایش بی نقص چیزی‌ست که هر عروسی به دنبال آن است.

بنابراین انتخاب آرایشگر مناسب برای صورت و مو اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد، ولی مسئله‌ی دیگری که خانم‌ها اغلب آنرا نادیده می‌گیرند سؤال پرسیدن است! باید سؤال بپرسید تا خدمات مناسب را دریافت کنید. با پرسیدن هر کدام از سؤال‌های زیر نه تنها خدماتی که می‌خواهید را دریافت خواهید کرد بلکه در این روز بزرگ ظاهری فوق‌العاده خواهید داشت.

سوالاتی که عروس خانم ها باید از آرایشگر خود بپرسند

سوالاتی که عروس خانم ها باید از آرایشگر خود بپرسند

پیش زمینه ی شما چیست؟

مطمئن شوید که آرایشگر صورت و مویتان در این روز مهم قابل اعتماد باشد. بپرسید کجا آموزش دیده‌اند و چه مدت در این کار بوده‌اند و چه نوع کارهایی انجام می دهند.

می توانم آلبوم کارهایتان را ببینم؟

آیا می‌خواهید ببینید که آیا کارشان به تیپ شما همخوانی دارد یا خیر؟ درخواست کنید تا نمونه‌هایی از کاری که خودشان شخصاً انجام داده‌اند را ببینید. اگر به نظر رسید که کاری نزدیک به دلخواه شما از دستشان بر نمی‌آید بهتر است به دنبال گزینه‌های دیگری باشید.

آیا در روز عروسی، خودتان کار خواهید کرد؟

بدترین اتفاق در روز عروسی این است که کسی جز فردی که انتظارش را داشتید جلویتان ظاهر شود! لازم است با کسی که شخصاً قرار است خدمات روز عروسیتان را اداره کند در ارتباط باشید. با آن ها رابطه‌ای ایجاد کنید و با آنچه عرضه می‌کنند آشنا شوید.

چطور قرارمان را رزرو کنم؟

داشتن زمان زیاد در وقت آرایشگاهتان بسیار مهم است. دانستن این مطلب و اینکه چطور قرارتان را رزرو کنید کار را برایتان آسان‌تر خواهد کرد.

آیا قراردادی وجود دارد؟ پیش پرداخت؟

برخی مواقع اتفاقاتی می‌افتند، ممکن است عروسی‌ها لغو شوند یا اینکه روزشان تغییر کند. دانستن این که آیا باید قراردادی امضا کنید یا ودیعه‌ای پرداخت نمایید شرایط را برایتان روشن خواهد کرد.

تجربه‌ی کار چند عروسی را دارید؟

این، در کنار پیش‌زمینه‌ی آرایشگر مو و صورت قرار می گیرد. دانستن اینکه آرایشگرتان سابقه‌ی کار چند عروسی را داشته است درکی از تجربه‌ی آن‌ها و تواناییشان در انجام کار به شما خواهد داد.

آیا مراجع یا معرفی دارید؟

مراجع و معرف‌ها پاسخ صادقانه‌ای درباره‌ی ایده آل بودن یا نبودن کار آرایشگرها به شما خواهند داد.

دستمزد شما چقدر است؟

گاهی اوقات، انتخاب به هزینه بستگی دارد. مقداری که باید پرداخت کنید، با در نظر گرفتن تمام هزینه‌های دیگر را دریابید!

آیا می توانید گروه عروسی را همراهی کنید؟

اگر گروه عروسی هم نیاز به آرایش مو و صورت داشته باشند لازم است مطمئن شوید که آن‌ها همه‌ی خانم‌ها را همراهی کنند. ممکن است لازم باشد افراد دیگری را بیاورند یا تعیین کنند.

آیا می‌توانید این قیافه را کپی کنید؟

اگربه دنبال ظاهر مشخصی هستید و نمی‌خواهید گزینه‌های دیگر را ببینید، پس باید مطمئن شوید که آرایشگرتان بتواند آن ظاهر را کپی کند.

از چه موادی استفاده می‌کنید؟

این موضوع، خصوصا اگر پوستتان حساس است یا آلرژی خاصی دارید بسیار مهم است.

در روز عروسی من، کار چند مناسبت دیگر را هم انجام می‌دهید؟

شما نباید در روز عروسیتان دستپاچه شوید. سعی کنید کسی را پیدا کنید که تنها یک مناسبت را در آن روز اداره کند.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top