سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

فواید استفاده از کرم شب

پوست شما روزها در معرض آسیب‌های فراوانی قرار دارد. نور خورشید، محصولات آرایشی، آلودگی، گرد و خاک و البته استرس!

فواید استفاده از کرم شب

اگر در محیط سردی زندگی می‌کنید، پوست شما بدلیل وجود آب و هوای سرد، علاوه بر مخاطرات بالا، مستعد زبری و خشک شدن نیز خواهد بود.

شب، زمانی است که پوست شما استراحت می‌کند و جوانی‌اش را از سر می‌گیرد. استفاده از یک کرم شب خوب از جهات مختلفی به پوست شما کمک خواهد کرد.

۱. پوست شما را مرطوب می‌کند

کرم شب یک نرم‌کننده‌ی خوب برای پوست شماست، خشکی‌های آنرا از بین می‌برد و تا صبح آنرا صاف و انعطاف پذیر می‌کند. پپتید، عنصر برخی از کرم‌های شب، به تولید کلاژن کمک می‌کند، استحکام پوست را بالا می‌برد و چین و چروک‌های صورتتان را از بین می‌برد.

در کل یک کرم شب پوستتان را تغذیه کرده و آنرا دوباره زنده می‌کند.

۲. بافت پوست را ترمیم می‌کند

این کرم‌ها به ترمیم بافت پوست کمک کرده و از افتادگی پوست که باعث پیر جلوه دادن شما می‌شود جلوگیری می‌کند. همچنین خطوط ریز را صاف کرده و لکه‌ها و اثرات آفتاب را کمرنگ می‌کند.

۳. پوستتان را درخشان می‌کند

استفاده‌ی مداوم از کرم شب باعث کاهش نقاط تیره‌ی پوست می‌شود. کرم شب پوستتان را درخشان می‌کند و به از بین بردن ظاهر خشک پوستتان کمک می‌کند. این تغییرات در مجموع باعث می‌شود پوستی زیبا و درخشان بدست بیاورید.

۴. به پوستتان آرامش می‌دهد

اگر برای مدت زیادی بیرون از خانه و زیر آفتاب بوده‌اید، یا در ساحل و چمنزار قدم زده‌اید، ممکن است پوستتان سوخته باشد و کمی هم بخارد. کرم شب به تسکین این سوزش و آرام کردن پوستتان کمک می‌کند.

کرم شب، چه ارزان باشد و چه گران، بهرحال یک محصول تجملی به حساب می‌آید. همچنین باید بدانید که کرم شب راه حل یک شبه برای مشکلات پوستی شما نیست.

حداقل ماه‌ها طول خواهد کشید تا تغییرات قابل مشاهده‌ای در پوست خود ببینید. پس مهم است که صبور باشید.

برخی از کرم‌های شب تنها بعنوان یک مرطوب کننده کار می‌کنند و نه چیزی دیگر، پس هنگام خرید کرم شب، کمی تحقیق کنید تا بدانید محصول مورد نظرتان حاوی چه ترکیبات و خواصی است.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top