دوشنبه , ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

نوار پاک کننده‌ی منافذ پوست چطور کار می کند؟

رفع منافذ مسدود پوست موضوعی ست که همه می‌توانند از راهنمایی در این زمینه استفاده کنند. تمیزکننده‌ها و لایه بردارهایی هستند که می توانند به رفع منافذ مسدود پوست کمک کنند، ولی ۱۰۰٪ موثر نیستند. یک چیز که مردم، اغلب نادیده می گیرند و فکر می‌کنند اثر نمی‌کند نوار پاک کننده‌ی منافذ پوست است.

 نوار پاک کننده‌ی منافذ پوست چطور کار می کند؟

در واقع این نوارها خیلی موثرند و باکتری و آلودگی جمع شده در منافذ را یه خوبی از بین می برند. دلیل اصلی توجه نکردن مردم به این نوارها این است که طریقه‌ی کارشان را متوجه نمی‌شوند. هنگامی که درک درستی از طریقه‌ی رفع منافذ مسدود توسط این نوارها پیدا کنید، آرزو خواهید کرد که کاش سالها پیش به استفاده از آن‌ها روی آورده بودید.

نوارهای پاک کننده‌ی منافذ پوست چه هستند؟

نوارهای پاک کننده، نوارهای چسبنده‌ای هستند که محکم به پوستتان می‌چسبند. آن ها مخصوص کار روی بینی، پیشانی، چانه و گونه‌ها ساخته شده‌اند. آن‌ها به رفع چربی و باکتری از منافذ و در نتیجه از بین بردن منافذ مسدود کمک می کنند.

نوارهای پاک کننده‌ی منافذ پوست چطور کار می‌کنند؟

نوارهای پاک کننده یک لایه‌ی چسبناک داخلی دارند. چسب به پوست می چسبد و گیرایی بسیار محکمی ایجاد می‌کند. چسب همه‌ی آلودگی، چربی و باکتری هایی که منافذ را مسدود کرده‌اند جذب می کند. نوار پاک کننده را برای ده تا پانزده دقیقه روی پوستتان قرار می‌دهید تا چسب آن بتواند کارش را به خوبی انجام دهد. زمانی که چسب خشک شود شروع به بیرون کشیدن این عوامل مضر از پوست می‌کند.

وقتی که نوار را از روی پوستتان بردارید آلودگی، چربی و باکتری را هم همراه آن از پوستتان پاک می‌کنید. نوارهای پاک کننده به شدت اثرگذارند. در اولین استفاده متوجه خواهید شد که ۸۰٪ منافذ پوستتان پاک شده‌اند. با استفاده‌ی مستمر پوستتان را در بهترین شرایطی که تا به حال داشته خواهید یافت. البته نباید هر روز از این نوارها استفاده کنید چرا که می تواند باعث ناراحتی پوستی شود.

اشکال استفاده از نوارهای پاک کننده‌ی منافذ پوست

نکات مثبت بسیاری در استفاده از نوارهای پاک کننده وجود دارد ولی مصرف آن‌ها عوارضی هم دارد. اولین نکته‌ی منفی آن هدف قرار دادن محدوده های کوچک است. برای پوشش تمام صورت نسبتا کوچک‌اند، و نیاز خواهید داشت که تعداد زیادی از آن‌ها را خریداری کنید و در نتیجه هزینه‌ی زیادی را متقبل شوید. همچنین برای قرار دادن روی پیشانی، گونه‌ها و چانه طراحی مناسبی ندارند ولی روی بینی به خوبی قرار می گیرند.

اشکال دیگر نوارهای پاک کننده این است که می‌تواند سوزش و ناراحتی زیادی برای پوست‌های حساس ایجاد کند. ابتدا روی دستتان یک نوار را آزمایشی استفاده کنید تا مطمئن شوید به آن حساسیت ندارید. غیر از این موارد نوارهای پاک کننده‌ی منافذ پوست محصولات زیبایی بسیار مفیدی هستند که به پاک نگه داشت پوستتان کمک بسزایی می‌کنند. استفاده‌ی منظم از آن ها آلودگی، چربی و باکتری پوستتان را از بین می‌برد و پوستی تازه و تمیز به شما می بخشد.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top