شنبه , ۴ تیر ۱۴۰۱

چگونه از پودر صورت استفاده کنیم؟

همان طور که نمی خواهیم در هنگام اضافه کردن فونداسیون کانسیلرمان را لک کنیم، هنگام اضافه کردن پودر صورت هم نمی خواهیم فونداسیون را لک کنیم. به سادگی می خواهیم آرایش روی صورتمان به طور طبیعی بنشیند. راه حل این کار را در ادامه بخوانید.

چگونه از پودر صورت استفاده کنیم؟

برای استفاده از پودر صورت راهی جز استفاده از شت نیست. پد درون بسته به دردتان نخواهد خورد، پس بیاندازیدش دور. و مسلما با انگشت هایمان هم نمی توانیم از پودر استفاده کنیم. ولی برای کسانی که می خواهند صرفه جویی کنند یک شت خوب (اگر خوب نگهداری شود) به راحتی می تواند پنج سال یا بیشتر دوام داشته باشد، بنابراین همیشه عاقلانه است که برای خرید لوازمی که ماندگاری بیشتری دارند خرج کنید.

چه از پودر فشرده استفاده کنید و چه سست، می خواهیم شت را به آرامی روی پودر بکشیم و سپس برای جلوگیری از افراط در آرایش، به آرامی با آن روی دست مخالف یا روی سر ظرف پودر ضربه بزنیم تا پودر اضافه ای که جذب شت شده بریزد (خصوصا در استفاده از پودر سست).

چندان اهمیتی ندارد که از کجای صورت شروع کنید، من معمولا با شت کوچک تری از زیر چشم و پلک ها شروع می کنم، تا پنهان کننده را تثبیت کنم و پلک ها را هم چروک نکنم.

مسلما نمی خواهیم در زمان استفاده از پودر آرایشی که پیش از این روی پوستمان انجام دادیم را لک کنیم پس به آهستگی شت را روی صورت فشار دهید و به سمت بالا بکشید، کمی شت را بالاتر بیاورید و همان کار را تکرار کنید تا یک بخش از صورتتان (یک بخش می تواند یک سمت گونه، پیشانی، چانه و غیره باشد) را پوشش دهید.

پس از هر بخش بار دیگر شت را در پودر فرو ببرید و ضربه زدن به آن را هم فراموش نکنید.

وقتی کارتان تمام شد، صورتی کاملا پودر زده و آماده برای گام بعدی خواهید داشت.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top