شنبه , ۵ فروردین ۱۴۰۲

چگونه لباس بپوشیم تا بالا تنه را کوچکتر نشان دهیم

 

بالا تنه بزرگ ,لباس برای بالا تنه بزرگ ,سینه های بزرگ ,[categoriy]

 

چگونه لباس بپوشیم تا بالا تنه را کوچکتر نشان دهیم

بسیاری از زنانی که بالا تنه ی کوچکی دارند آرزو می کنند که ای کاش بالا تنه‌ی بزرگتری داشتند. اما زنانی که دارای بالا تنه‌ی بزرگی هستند، می دانند که داشتن آن همیشه چیز خوبی نیست. مهم است که چگونه لباس بپوشیم تا این بالا تنه‌ی بزرگ را کوچک نشان بدهیم. در اینجا چند نکته کلیدی را برای شما ذکر می‌کنیم.

گام اول:

از بلوزها و بالاتنه های تیره رنگ مانند مشکی یا آبی تیره استفاده کنید. رنگهای روشن باعث جلب توجه به بالا تنه‌ی بزرگ شما می‌شود، در حالی که رنگهای تیره به استتار آنها کمک می کند. طرح و نقش و راه راه بر روی ناحیه سینه، باعث جلب توجه به این طرح ها می شود و به طور طبیعی توجه را به ناحیه بالاتنه ‌جلب می‌کند؛ بنابراین به این مدلها نیز نزدیک نشوید.

گام دوم:

به جای یقه گرد از یقه هفت و وی شکل استفاده کنید، زیرا باعث می‌شود که از نظر بصری بالاتنه شما تقسیم شود و کوچکتر به نظر برسد.

گام سوم:

بلوزها و بالاتنه‌های گشاد بپوشید تا بالا تنه‌ی کوچکتری را نشان بدهید. بلوزها و تاپ های تنگ، در اطراف بالاتنه‌ کشیده می‌شود و موجب می‌شود تا افراد به این ناحیه نگاه کنند. این مسأله در مورد ژاکت و کت هم صدق می کند. پوشیدن کت یا ژاکت ورزشی که در یک طرف دگمه دارد بهترین نمونه است. کتهایی که در دو طرف دگمه دارند، بالا تنه‌ی شما را بزرگتر نشان خواهد داد.

گام چهارم:

از لوارم جانبی استفاده کنید که توجه را از بالا تنه‌ی شما دور می‌کند. با استفاده ازگوشواره‌های فریبنده و جذاب یا یک خلخال و پابند، افراد بیشتر به آنها نگاه می‌کنند تا بالا تنه‌ی بزرگ شما.

گام پنجم:

لباس زیر خوش ساخت، یکپارچه و بدون درز خریداری کنید. این مدل لباس زیر، بسیار عالی است و خط بالاتنه‌ شما را کوچک نشان می‌دهد. از پوشیدن لباس زیر ورزشی و تنگ خودداری کنید، مگر اینکه در حال ورزش هستید؛ از به زور پوشیدن  لباس های زیر تنگ برای کوچک نشان دادن بالا تنهی خود خودداری کنید. زیرا برای سلامتی اندام شما مضر است و باعث ایجاد درد در ناحیه پشت و شانه های شما می‌شود.

 

گام ششم:

از بالاتنه ها و بلوزهای ساده و گشاد استفاده کنید. جیب باعث جلب توجه به بالا تنهی شما می‌شود. پیراهن ها و بلوزهای پلیسه دار و چین دار، تنها باعث می‌شود که شکل بالاتنه شما بزرگتر نشان داده شود.

گام هفتم:

با پوشیدن دامن های چندلایه و چین دار یا پلیسه دار، توجه را از بالا تنه‌ی خود دور کنید.

گام هشتم:

با پوشیدن شلوارهای پاچه گشاد در اندام خود تعادل برقرار کنید.

مراقب باشید:

·        از پوشیدن هر پارچه کشی و استریچ که در اطراف ناحیه بالاتنه کشیده می شود، خودداری کنید.

·        درحالی که پوشیدن بلوزها و تی شرتهای گشاد خوب است، اما از پوشیدن لباسی که خیلی بزرگ است خودداری کنید، زیرا تنها باعث می شود که بالا تنه ی شما بزرگتر به نظر برسد.

·        از پوشیدن بلوزها و لباس های یقه اسکی یا مدل های مشابهی که یقه های بلندی دارد، خودداری کنید.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top