یکشنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۱

چگونه می توان لب هایی لطیف داشت

زمستان فصلی ست که اغلب ما مجبوریم با دردسر لب‌های خشک و ترک خورده کنار بیاییم. آن‌ها زیبا به نظر نمی‌آیند و حس خوبی هم ندارند. اکثرا به استفاده‌ی منظم از چپ استیک روی می‌آوریم که به نظر می‌آید تنها کار را بدتر می کند.

بعضی‌ها هم هستند که در تمام طول سال لب‌های خشک و ترک خورده دارند. این یک مشکل است، چرا که همه می‌خواهند لبهایی جذاب داشته باشند.

چگونه لب های لطیف و نرم داشته باشیم

چگونه لب های لطیف و نرم داشته باشیم

باید بگویم که نگهداری و مراقبت، لازمه‌ی داشتن لب‌هایی دوست داشتنی ست. خوشبختانه برای رسیدگی به لب‌هایتان لازم نیست پول زیادی خرج کنید. می‌توانید با پیگیری و انجام کارهای زیر به هدفتان برسید.

استفاده از چپ استیک‌های متداول را متوقف کنید
از کره‌ی لب یا کرم استفاده کنید
یک لیوان آب را برای ۱ تا ۲ دقیقه در ماکروفر قرار دهید
یک پارچه‌ی استریل را در آن بخیسانید. آب باید داغ باشد نه جوش
پارچه را چند لحظه‌ی کوتاه روی لب‌هایتان قرار دهید
پارچه را دوباره در آب فرو ببرید
بار دیگر چند لحظه آن را روی لب‌هایتان بگذارید
با یک مسواک تمیز با موهای نرم با دقت لب‌هایتان را برس کنید. این کار پوست‌های خشک و پوسته شده را از بین می‌برد.
حالا لب‌هایتان را با پارچه‌ی خیس شده در آب گرم تر کنید
با نوازش آهسته توسط انگشتتان، لب‌هایتان را خشک کنید
از یک مرطوب کننده‌ی لب با کیفیت استفاده کنید

دستور العمل‌های بالا برای بهبود بخشیدن لب‌های خشک و ترک خورده بسیار خوبند. گزینه‌ی دیگر، استفاده از یک لایه بردار لب است. آن ها با اسانس‌های متنوعی عرضه می‌شوند که استفاده‌شان را سرگرم کننده می‌کند و می‌توانید از فروشگاه‌های لوازم آرایشی تهیه‌شان کنید.

ضروری‌ست بدانید که اگر مراقب لب‌هایتان نباشید دوباره خشک می‌شوند. باید به طور منظم به آن‌ها رسیدگی کنید. همچنین توصیه می‌شود که از مواد با کیفیت برای لب‌هایتان استفاده کنید. برای مثال موم عسل خالص، بسیار بهتر از یک چپ‌استیک ارزان قیمت است.

اگر لب‌های دوست داشتنی می‌خواهید باید از رژ و برق لب خوش کیفیت که برای مرطوب کردن لب‌ها طراحی شده‌اند استفاده کنید. استفاده از این محصولات در واقع هر روز لب‌هایتان را نرم و لطیف می کند.

بر کسی پوشیده نیست که محصولات ارزان و بی‌کیفیت لب‌هایتان را خشک می‌کنند. احساس خواهید کرد که لب‌هایتان پس از استفاده از یک رژ یا برق لب نامرغوب شروع به خشک شدن می‌کنند. توجه کنید که می‌توانید رژ لب‌های ارزان ولی با کیفیتی در حراجی‌ها پیدا کنید. آن‌ها به خاطر حراج ارزانند نه برای کیفیت نامرغوب.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top