شنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۱

چگونه چای شما را زیباتر می کند

وقتی صحبت از زیبایی و سلامت باشد، چای، استفاده های زیادی دارد. نه تنها نوشیدنی بسیار خوش طعمی ست، بلکه می تواند کاربرد های بسیار دیگری هم داشته باشد. ممکن است از اینکه چقدر چای می تواند در رژیم زیبایی شما پرکاربرد باشد غافلگیر شوید!

چای چطور می تواند شما را زیباتر کند

تقویت موهای آسیب دیده و خشک

یکی از راه های شگفت انگیزی که چای می تواند در زیبایی شما تاثیرگذار باشد، کمک کردن به تقویت موهای خشک شماست. برای این کار به چای گرم شیرین نشده نیاز دارید. حدودا یک لیتر برای نتیجه ی مطلوب کافی ست. بعد از شست و شویموهایتان با شامپو، از چای برای آبکشی استفاده کنید.

برنزه ی ملایمی به شما می‌دهد

می خواهید بدون قرار دادن بدنتان در معرض اشعه های مضر سلامت به نظر بیایید؟ پس دو فنجان چای پررنگ دم کشیده را در یک بطری اسپری بریزید. بدنتان را با چای اسپری کنید و صبر کنید تا به طور طبیعی خشک شود. بعد از آن که خشک شد خواهید دید که یک درخشش طبیعی زیبا از خود به جای گذاشته است!

از بین بردن بوی پا

اگر پاهایتان را به طور منظم در چای بخیسانید، بویش را رفع خواهید کرد! حتما از چای پررنگ و تازه دم استفاده کنید. برای نتیجه ی مطلوب لازم است که حدودا ۲۰ دقیقه هر روز پایتان را در چای بخیسانید.

از دست کورک های دردناک خلاص شوید

آیا کورک های آزار دهنده و دردناکی دارید؟ اگر اینطور است رویشان را با یک تیبگ خیس بپوشانید. این کار باید یک شبه عمل کند. فردایش که بیدار شدید خواهید دید که کورک خشک شده و دردش از بین رفته است!

آیا می‌دانستید که چای این همه خاصیت دارد؟ با انجام نکات بالا می توانید زیباتر و سلامت تر شوید. گاهی درمان های طبیعی خانگی بهترین هستند. آن ها از محصولات شیمیایی ای که از فروشگاه ها می خرید خیلی بهترند!

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top