جمعه , ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

زیبا ترین حلقه های نامزدی بین ستارگان هالیوودی

زیبا ترین حلقه های نامزدی در بین ستارگان هالیوودی
براد پیت ، حلقه نامزدی آنجلینا جولی را طراحی کرد، اما چگونه می توان آن را با سنگ زیبایی که روی حلقه ی جنیفر آنیستون است مقایسه کرد؟ به علاوه، حلقه ی ازدواج تام کروز ، پرنس چارلز ، آلک بالدوین ، و …هم هستند که در رده ی دوم یا سوم زیباترین حلقه ها قرار گرفته اند و چگونه می توان گفت کدام یک زیباترند؟

 Brad Pitt براد پیت
در مورد براد پیت این چنین می توان گفت : این مرد به وضوح از طراحی طلا و جواهرات  خود لذت می برد و کار خود را دوست دارد. مدتها قبل او با رابرت پروکاپ روی الماس حلقه ی نامزدی آنجلینا جولی کار کرد ، هم چنین سنگ زیبایی را که  روی انگشت جنیفر آنیستون بود را هم طراحی کرد. پیت نه تنها با سیلویا دامیانی برای طراحی حلقه های نامزدی کار می کند بلکه کار اصلی او بر روی سنگ ها و نگین های روی انگشتر است. برای مثال حلقه ی آنیستون را در سال ۱۹۹۹ طراحی کرد در حالی که حلقه آنیستون به قیمت ۵۰۰٫۰۰۰  دلار تخمین زده شده بود ، کارشناسان ارزش حلقه ی آنجلیا جولی را نصف این مبلغ تخمین زدند. پیت بعد از آن دوباره حلقه های بسیار زیبایی را طراحی کرد.

زیباترین حلقه های نامزدی هالیوودی ها,مدل حلقه های نامزدی
Tom Cruise  تام کروز
بعد از ازدواج اول کتی هولمز اکنون برای مردی که می خواهد برای کتی هولمز برای دومین بار حلقه نامزدی بخرد ، این کار بسیار سختی است و تام کروز برای ازدواج با او شانس خود را برای خریدن یک حلقه ی زیباتر از حلقه ی اول کتی هولمز امتحان کرد. او حلقه ای را انتخاب کرد که پنج قیراط الماس به صورت بیضی شکل داشت و دور تا دور آن شش قیراط از الماس کوچکتر قرار گرفته بود و ۲۷۵٫۰۰۰ دلار تخمین زده شده بود. پانزده سال پیش ، تام کروز برای همسر اولش نیکول کیدمن حلقه نامزدی که الماس آن کمتر بود خریده بود ، شاید به دلیل آن که کیدمن تنها چند ماه بعد از طلاقش از میمی راجرز بود که سریعا همسر تام کروز شده بود و خیلی روی حلقه اش حساس نبود و قیمت  ۱۲۰٫۰۰۰ دلار برای آن تخمین زده شده بود. اما مدل حلقه ی تام کروز و کیدمن طوری بود که ممکن است در آینده هم دوباره این مدل طراحی شود.

 

زیباترین حلقه های نامزدی هالیوودی ها,مدل حلقه های نامزدی

 

Prince Charles پرنس چارلز 
هنگامی که خانواده ها از جواهرات سلطنتی و اصل، در هنگام پیشنهاد برای ازدواج استفاده می کنند کار آنها راحتتر می شود. اما پرنس چارلز در سال ۱۹۸۱، زمانی که از دیانا اسپنسر ۱۹ ساله برای ازدواج با او که ۳۲ ساله بود سوال کرد، یک حلقه ی زیبا از از ولز برای او خریده بود . در واقع، ۱۸ قیراط یاقوت کبود که دور تا دور آن  توسط ۱۴ الماس برجسته احاطه شده بود و آنرا ۳۰٫۰۰۰ دلار خریده بود. (امروزه ، حلقه ی او در انگشت عروسش ، کیت میدلتون قرار دارد) .نزدیک به بیست و پنج سال بعد ، هنگامی که چارلز به کمیلا پارکر بولز پیشنهاد ازدواج داد، عاقلانه به گنجینه ی خانوادگی خود سری زد و برای کمیلا یک انگشتر مربعی شکل که یک الماس در وسط آن قرار داشت و دور تا دورآن شش الماس مثلثی شکل قرار گرفته بود و این زمانی متعلق به مادر بزرگ او بوده است.

زیباترین حلقه های نامزدی هالیوودی ها,مدل حلقه های نامزدی
Alec Baldwin  آلک بالدوین
او هنگام ازدواج از همسران خود می پرسید که چه نوع سنگ هایی را برای حلقه نامزدی شان می پسندند؟ هنگامی که الک بالدوین به کیم بیسینگر در سال ۱۹۹۳ پیشنهاد ازدواج داد، برای او حلقه ای خرید که  وزن الماس آن ۳٫۷ بود . اما در سال ۲۰۰۴ ، بیسینگر بعد از جدایی اش از او، آن را در یک موسسه خیریه به قیمت ۵۹٫۷۵۰ دلار به حراج گذاشت  در حالی که قیمت آن دو برابر این تخمین زده شده بود. تنها چند روز پس از ازدواج بالدوین با مربی یوگااش توماس هیلاریا بود که او یک انگشتری که یک الماس بزرگ داشت و به قیمت ۷۵٫۰۰۰ دلار بود از او دریافت کرد . برادر الک بالدوین که استفن بالدوین نام دارد درباره توماس می گوید که او  بسیار متواضع ، بسیار شیرین و بسیار جذاب است. من خوشحالم که آنها با یکدیگر هستند و الک هم در کنار توماس آرامتر و  شادتر است.

زیباترین حلقه های نامزدی هالیوودی ها,مدل حلقه های نامزدی
Nick Lachey  نیک لاچی
در لحظات حساس زندگی برای ایجاد ارتباط  صمیمانه با عزیزانتان صحنه های بسیار زیبایی رخ می دهد ، مثلا زمانی که نیک لاچی به جسیکا سیمپسون در فوریه سال ۲۰۰۲  پیشنهاد ازدواج داد، این صحنه برای دوربین های فیبمبرداری می توانست به عنوان یک صحنه ی بسیار جذاب رقم بخورد: درتعطیلات خود در هاوایی ، لاچی از سیمپسون پرسید آیا او برای حلقه ازدواجشان یک الماس گلابی شکل را که اطراف آن الماس های ریز قرار گرفته می پسندد ؟ لاچی در ازدواج دوم خود با ونسا میلینو در نوامبر ۲۰۱۰ ،انگشتری خرید که چهار قیراط الماس داشت و یک ردیف بالای آن از الماس های ریز دیگر پر بود و قیمت آن ۱۲۵٫۰۰۰ دلار تخمین زده شده بود و توسط دیوید بدر نیویورکی طراحی شده بود. دیوید بدر برای ازدواج خودش با گارین این مدل را پیشنهاد داده بود. ( بدر به همه گفته بود که این زیباترین انگشتری است که او می پسندد ) .سیمپسون هم بعد از جدایی اش از لاچی انگشترش را برای کمک به زلزله زدگان هدیه داد.

 

زیباترین حلقه های نامزدی هالیوودی ها,مدل حلقه های نامزدی
Donald Trump دونالد ترامپ
اندازه ی انگشتر و بزرگی آن مهم نمی باشد اما ۷٫۵ قیراط زمرد بر روی انگشتری بود که دونالد ترامپ در سال ۱۹۹۱ هنگام ازدواج با مارلا ماپلس به او هدیه داد .”این انگشتر یک نماد است.” ۹ سال پس از جدایی این دو از یکدیگر وینستون این حلقه را به قیمت  ۲۵۰٫۰۰۰ دلار به حراج گذاشت . در حالی که کوچکترین آسیبی ندیده بود و به نظر استفاده نشده می آمد. ترامپ گفت: ماپلس  یک شخص بسیار خوبی بود و من امیدوارم که او انگشترش را به خوبی به فروش برساند. این انگشتر  “نمادی از دونالد ” بود. با این حال  در سال ۲۰۰۴، او برای همسر دیگرش انگشتری انتخاب کرد که  ۱۲ قیراط الماس روی آن وجود داشت و آنقدر سنگین بود که  بین۱ تا ۲ میلیون دلارتخمین زده شده بود  ، ترامپ در مورد انتخاب خود بسیار متواضع بود و به همسرش این جمله را گفت : ” این فقط یک حلقه زیبا است” .

زیباترین حلقه های نامزدی هالیوودی ها,مدل حلقه های نامزدی
Charlie Sheen چارلی شین
زمانی که چارلی شین به دنیس ریچاردز در سال ۲۰۰۲ پیشنهاد ازدواج داد، حلقه ای برای او خریده بود که با همکاری طراح جواهرات بری کاگاساف ساخته شده بود که از یک الماس زرد به وزن  ۴٫۳  قیراط و بالای آن یک ردیف ۱۰۰ تایی از الماس های کوچک تشکیل شده بود. شش سال بعد ، هنگامی که  شین به تازگی از همسرش جدا شده بود برای ازدواج سومش با بروک مولر ، برای او یک انگشتری انتخاب کرد  که فقط یک تک الماس در وسط آن بود ولی این الماس ۱۱ قیراط بود که قیمت آن ۵۰۰٫۰۰۰ دلار تخمین زده شده بود .

 

زیباترین حلقه های نامزدی هالیوودی ها,مدل حلقه های نامزدی
Paul McCartney پل مک کارتنی
مردی که این چنین نوشت: ” انتخاب حلقه برای عشقم کاری سخت است ” او در مورد سنگ روی انگشتر حساس نبود بلکه دوست داشت انگشتری را به همسرش هدیه دهد که در ایجاد رابطه ای صمیمانه تر موثر باشد. اما پل مک کارتنی باید توجه زیادی به همسر دوم خود ، هدر میلز،برای انتخاب انگشترش میکرد و او انگشتری برای او خرید که ۲۱٫۰۰۰ دلار قیمت داشت  (هدر میلز بعد از آن حلقه اش را در زمین گلف گم کرد، که بعد از مدتی آن را پیدا کرد. ) هر چند که این دو در سال  ۲۰۰۸ از یکدیگر جدا شدند اما او در ازدواج دیگرش با نانسی شول حلقه ای برای او در نظر گرفته بود که به قیمت  ۶۵۰٫۰۰۰ دلار تخمین زده شده بود.

زیباترین حلقه های نامزدی هالیوودی ها,مدل حلقه های نامزدی
Ben Affleck بن افلک
در سال ۲۰۰۲ ، جنی ازطرف بن افلک با پیشنهاد ازدواج روبرو شد و او انگشتری که ۶٫۱ قیراط الماس صورتی رنگ در آن وجود داشت را برایش خرید که ۱٫۲ میلیون دلار قیمت داشت . زمانی که افلک به جنیفر گارنر پیشنهاد ازدواج داد، او انگشتری برای او خرید که  ۴٫۵ قیراط پلاتین روی آن قرار گرفته بود. بن افلک و گارنر صاحب دو دختر بودند که این حلقه بعد ها در دست دخترشان قرار گرفت.

 

زیباترین حلقه های نامزدی هالیوودی ها,مدل حلقه های نامزدی
Richard Burton ریچارد برتون
الیزابت تیلورشوخی می کند و می گوید : ” مادرم می گوید که من بعد از آنکه متولد شدم به مدت هشت روز چشمم باز نمی شد ، اما بعد از آن اولین چیزی که چشمم به آن افتاده حلقه نامزدی او بوده است!” که این به این معنی است که زمانی که ، ریچارد برتون، در سال ۱۹۶۴ به تیلور پیشنهاد ازدواج داد، کاری شگفت انگیز انجام داده و به جای یک حلقه ی ازدواج یک گردنبند ی که ۱۸٫۶ قیراط زمرد بولگاری در آن کار شده بود و دور تا دور آن از الماس پر بود را به تیلور هدیه داد و تیلور این هدیه را به روزهای کودکی و حرف مادرش نسبت داده است. هنگامی که برتون در سال ۱۹۷۵  برای بار دوم دوباره با تیلور ازدواج کرد، این بارسرویس کامل این گردنبند که شامل گوشواره و دستبند هم بود را برای او خرید . تیلور این سرویس جواهرات خود را در دسامبرچند سال پیش در یک حراج بی سابقه به قیمت ۱۳۷ میلیون دلار به فروش گذاشت.

زیباترین حلقه های نامزدی هالیوودی ها,مدل حلقه های نامزدی

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top