شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

تزیین کش مو با روبان برای دختر بچه ها

تزیین کش مو با روبان برای دختر بچه ها

 با نیم متر روبان فانتزی می توانید یک کش موی زیبا برای گل دختر خود در کوتاه ترین زمان ممکن بسازید . از این همین دسته کش موهایی که هزینه های زیاد و کم بابت آن پرداخت می کنید . در ادامه روش تزیین کش مو با روبان را دنبال کنید .روش کار بسیار ساده است . شما برای ساخت این گل سر به مقدار نوار روبانی ، یک تکه کارتن و نخ و سوزن نیاز دارید .ابتدا کارتن را به اندازه ای که میخواهید کش مو داشته باشید برش بزنید . مثلا در تصویر زیر عرض کارتن ده سانتی متر در نظر گرفته شده است . وسط کارتن را شیاری ایجاد کنید . روبان را سه دور ، دور کارتن بچرخانید که از یک طرف کارتن سه نوار و از طرف دیگر دو نوار داشته باشید . نوارها را با گیره لباسی به کارتن وصل کنید تا مراحل دیگر کار را دنبال کنید .

از محل شیار وسط کارتن با نخ و سوزن نوارهای بالا را به نوارهای پایینی کوک بزنید . از نخ دو رشته برای این کار استفاده کنید .

حالا نوارها را از کارتن جدا کنید .

نخ را بکشید تا روبان جمع شود .

به این ترتیب یک پاپیون روبانی خوشگل خواهید ساخت که منظم و زیباست . برای تزیین این روبان پاپیونی از روبان های باریک تر ، تور ، روبان های شیشه ای فانتزی تر و … استفاده کنید .

در آخر هم یک دکمه تزیینی روی کار بچسبانید تا روبان شما کارش را به پایان برساند .

حالا به سراغ کش مو یا کش باف موی دختر بچه ها بروید و این کش مو را به روبان بدوزید .

به این ترتیب در کمترین زمان زیباترین تزیینی برای موی دختربچه ها بسازید .در زیر چند مدل فانتزی از ساخت موگیر برای دختربچه ها با استفاده از روبان و به روش پاپیون زدن را مشاهده می کنید .


 

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top