پنج شنبه , ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

عطرهای خوب اول و آخر سال

 

این روزها که هنوز هوای سرد را سپری می​کنیم، لباس‌های گرم‌تر و کلفت‌تر، قفسه‌های کمد لباس‌مان را از آن خود کرده است، بهتر است سراغ عطر و ادکلن‌هایی برویم که رایحه‌ای ماندگار و قوی‌تری دارند تا باوجود پوشیدن لباس‌های ضخیم‌تر بتوانیم با پخش رایحه‌های دلنشین خاطرات زیبای روزهای سرد را در ذهن دلنشین‌تر کنیم.

کلاسیک و مردانه
Amber & Lavender jo Malone for men

رایحه‌ای ظریف و بر گرفته از بوی شکوفه مرکبات و دانه‌های قهوه که بویی گرم و دلنشین را با تلفیقی از بوی عنبر و دارچین و پالپ لیمو و چوب صندل به مشام می‌رساند؛ رایحه‌ای کلاسیک و مردانه که شاید در رده عطرهای جدید نباشد اما همچنان با قدمت چند ساله‌اش جزو بهترین‌هاست که پیشنهاد می‌شود با پوششی رسمی و سنگین استفاده شود.

 

آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو,عطرهای خوب آخر سال, معرفی عطرهای بهار 93, عطرهای کلاسیک

 

عطرهای خوب اول و آخر سال

 

آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو-عطرهای خوب اول و آخر سال !

 
شیرین و ماندگار

Lolita Lempicka for women

رایحه ای به شیرینی شیرین بیان! تلفیقی از بوی شیرین شیرین بیان و تلخ بادام را در کنار بوی ملایم وانیل و خاص پیچک امتحان کنید. تلخی بادام برای بالا بردن و تقویت ذهن مناسب است و بوی دلنشین وانیل برای به آرامش رسیدن ذهن تاثیر چشم‌گیری در این رایحه ایجاد می‌کند.

 

آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو,عطرهای خوب آخر سال, معرفی عطرهای بهار 93, عطرهای کلاسیک

 

عطرهای خوب اول و آخر سال

 

 
به روز باشید
Loverdose Tattoo Diesel for women

دیزل برای خانم‌هایی که به پوشش و به‌روز بودن اهمیت می‌دهند، هدیه خوشبویی را در سال ۲۰۱۳ روانه ویترین عطرفروشی‌ها کرد تا با رایحه شیرین و ماندگارش موردپسند خانم‌های مشکل‌پسند قرار بگیرد. بوی دلنشین وانیل در کناررایحه گل رز و یاس، شکوفه پرتقال و نارنج رایحه این عطر را در رده عطرهای پرفروش ۲۰۱۳ قرار داده است.

شرقی و دلنشین
Manifesto Yves Saint Laurent for women

اگر می‌خواهید به همه شرقی بودن‌تان را نشان دهید، بدون شک سراغ رایحه مانیفستو بروید! رایحه ای با بوی چوب سدر و صندل در کنار شکوفه یاسمن و زنبق، مویز و وانیل. این ادکلن در سه سایز ۳۰، ۵۰ و ۹۰ میل تولید شده است. رایحه این عطر برای یک مهمانی رسمی پیشنهاد می‌شود.

بوی خوش زنجبیل
Dolce gabbana-the one

افراد خوش سلیقه بدون شک رایحه‌اش را می‌پسندند. رایحه‌ای مرکب از گشنیز، گریپ فروت، دانه هل، دانه قهوه، شکوفه پرتقال، زنجبیل، ریحان، سرو و تنباکو که بوی تلخ و گرمی دارد؛ گرمایی که از آن زنجبیل و دانه‌های قهوه‌ای است که در ترکیبات این معجون خوش بو به کار رفته است.بوی عطر وانیل می‌تواند باعث ایجاد آرامش درونی‌تان شود.

 

آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو,عطرهای خوب آخر سال, معرفی عطرهای بهار 93, عطرهای کلاسیک

 

عطرهای خوب اول و آخر سال

 

 
برای سخت‌پسندها
Far Away Exotic Avon for women

رایحه این عطر بدون‌شک برای سخت‌پسندهاست؛ عطری با رایحه‌ای شیرین و سنگین که کمی تا قسمتی هم ماندگار است. ترکیب رایحه انبه، چای، نارنگی، زعفران، نارگیل، شکوفه یاسمن، نعناع هندی، عنبر و چوب صندل می‌شود عطری که باب میل خانم‌هایی است که روحیه‌ای سخت‌گیر اما شاد دارند. شیرینی نارگیل در کنار بوی چوب از درون ریلکس‌تان می‌کند و سختگیرترین سلیقه‌ها را نرم!

متفاوت شوید
Gentlemen Only Givenchy for men

ترکیب شیرین و تند از نارنگی سبز، فلفل صورتی، سدر و نعناع هندی که در سال ۲۰۱۳ در دو سایز ۵۰ و ۷۵ میل روانه ویترین عطرفروشی‌ها شده است. بوی متفاوت و کلاسیک این رایحه بیشتر برای مناسبت‌های نیمه رسمی به آقایان خوش‌پوش پیشنهاد می‌شود.

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top