شنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۱

با مارک IVKO Woman آشنا شوید

IVKO Woman یک برند تخصصی در زمینه تولید پوشاک بافت با کیفیت و طرح‌های خارق‌العادست. هنر بافندگی این برند باعث شده تا تولیداتی استثنایی داشته باشد.

IVKO Woman

IVKO برای تولید طیف نفیسی از لباس‌هاس بافت، که مختص خانم‌های امروزی طراحی شده‌اند، از بهترین الیاف طبیعی استفاده می‌کند.

داستان موفقیت IVKO از سال ۱۹۸۶ شروع شد، زمانی که دانیکا کومننیک، یک کارگاه کوچک بافندگی در سارایوو، پایتخت یوگسلاوی سابق تاسیس کرد.

این زن تلاش کرد تا یک کارآفرین خصوصی در کشور سوسیالیسم و مرد سالار یوگسلاوی باشد. همین کار او باعث شد تا افراد زیادی ابرو بالا بیندازند و ترش کنند! اما زیرکی و فداکاری‌های دانیکا برای طرح‌هایش باعث شد تا هیچ مانعی بر سر راهش نبیند.

IVKO Woman

در طول سال ۱۹۹۰ تولیدات وی به بلگراد پایتخت کشور صربستان رسید، جایی که چند سال بعد کسب و کار یک خانواده‌ی متوسط به یک برند فشن تکامل یافته تبدیل شد.

امروزه IVKO Woman یک مارک بافت بین‌المللی است؛ با محصولاتی که در فروشگاه‌های فشن بزرگ سراسر اروپا و آمریکا در دسترس خانم‌های خوش پوش است.

ستایش طرح‌ها و اعلام رضایت مشتریان از محصولات در نمایشگاه‌های بزرگ سراسر جهان، داستان نوآوری و موفقیت این برند را بازگو می‌کند.

این موفقیت، احتمالا بخاطر این واقعیت است که IVKO هنوز با همان شور و اشتیاق سه دهه‌ی قبل کارهایش را طراحی می‌کند.

IVKO Woman

آنها می‌گویند: بجای اینکه بنشینیم و حدس بزنیم که مد مهم و بزرگ بعدی در فشن ممکن است چه باشد، اجازه می‌دهیم تا محصولاتمان سیر تکامل طبیعی خودشان را طی کنند. ما به سبک طرح‌هایمان افتخار می‌کنیم و در آینده نیز افتخار خواهیم کرد.

هر طرحی در بین مدل‌های Ivko بسته به فرم، بافت و رنگش، با زبان دیداری منحصر بفردی صحبت می‌کند.

گروه طراحی IVKO، برای ایجاد یک تصویر قدرتمند و بی انتها از کارهایش، با هر لباسی همانند یک بوم نقاشی رفتار می‌کند، فضای پوچی که باید کشف شود.

IVKO Woman

آن‌ها می‌گوید:ما اعتقاد داریم که توجه دقیق ما به جزئیات، مهم‌ترین دارایی ما، یعنی خانم‌هایی که لباس‌های ما را می‌پوشند، را نشان می‌دهد. روح کنجکاو و ذهن باز ما به مشتریان ما ظاهری استثنایی و منحصر بفرد خواهد بخشید.

روح و عشقی که در ژاکت، بلوز یا کت‌های بافت IVKOوجود دارد، هر باری که پوشیده می‌شود روشنایی و جلوه‌ی تازه‌ای از خود نمایان می‌کند. بافت‌های این برند استثنایی، احساساتی که تنها در دست‌نوشته‌ها یافت می‌شوند را به دنیای بیرونی آورده است!

شما می‌توانید برای مشاهده‌ی انواع طرح‌ها و لباس‌های این برند و یافتن فروشگاه‌های آن، از [وب‌سایت]، یا از [صفحه‌اش در فیس‌بوک]بازدید بفرمایید.

آیا تابحال لباس‌های این مارک را دیده‌اید؟ آیا یکی از آنها را در کمد لباس خود دارید؟ نظر شما درباره‌ی کارهای این برند خاص چیست؟

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top